Officers

President.............................................................. Hillel Friedman '17
Vice-President.......................................................... Alex Daniels '17
Vice-President.............................................................. Lily Lesser '17

Department Heads

Head Writers ....................................................... Claire Ashmead '17
                                                                                Allison Light '18
Conductor................................................................ Marc Fishman '17
Tech Director........................................................... Mark Petersen '17
Production Manager............................................. Michelle Navis '17
Business Manager............................................. Catharine Leahy '18
Cast  Manager....................................................... Ankita Ghoshal '18
Pit Manager..................................................................Dan Rounds '17

Staff

Tour Manager......................................................... Joe Redmond '18
Assistant Tour Manager............................................ Lena Volpe '19
Stage Manager......................................................... Emily Kunkel '19
Assistant Stage Managers........................................... Kai Xin Tai '19
                                                                                 Jessica Zhou '19
Assistant Tech Directors...............................Renee Zwillenberg '17
                                                                        Nick Nelsonwood '18
Costumes Manager................................................... Arianna Lanz '17
Props Manager..........................................................Annabel Barry '19
Membership Chair........................................ Abby Jean-Baptiste '18
Outside Performance (Ding!) Coordinators......Marc Fishman '17
 Historian .......................................................................Arianna Lanz '17
Publicity/Social Media Manager........................ Valerie Wilson '18
Graphic Artists.................................................................Jason Adler '17
                                                                                 Maris Fechter '18
                                                                                 Joe Redmond '18
Advertising Manager................................... Paulani Cortez-Villas '17
Programs Manager........................................................... Lily Lesser '17
PR/Community Outreach Manager.............................Kai Xin Tai '19
Social Chairs................................................................. Jared Hopper '18
                                                                                  Meagan Raker '18
                                                                                  Kevin Romero '18

Scapegoat Ben Diamond '19